Wspomóż KRL - Kup cegiełkę! Weselnik.co.uk Polecane.co.uk Słuchaj KRL on-line

Lidia Jazgar w Londynie. Koncert "Wyśpiewać Miłosierdzie Boże"

Medical Aid for Poland Found uprzejmie zwraca się do Państwa z apelem o wsparcie akcji zbiórki pieniężnej na pomoc sparaliżowanym dzieciom i dorosłym w Polsce.

Otrzymujemy bardzo dużo próśb o dofinansowanie zakupu sprzętu potrzebnego do podnoszenia obłożnie chorych dzieci oraz dorosłych. Dźwiganie kilkuletnich sparaliżowa-nych dzieci jest dla rodziców wielkim obciążeniem. Sprzęt pomoże w codziennych czynnościach i opiece nad nimi. Dom rodzinny oraz bliskosć najbliższych jest wielką wartością zarówno dla chorych, jak i dla ich rodziców, którzy z wielkim trudem otaczają swoich najbliższych opieką. Często nawet 24 – ry godzinny na dobę.

Nie kierujemy takich apelów do Państwa często. Niestety z przykrością stwierdzamy, iż znacząca ilość próśb, które otrzymujemy od osób w potrzebie jak również ich rodzin, zaważyły o podjęciu przez nas decyzji o skierowaniu się do Państwa z tymże apelem.

Zbieramy fundusze w różnoraki sposób. Tym razem w tym szczytnym celu organizujemy koncert o haśle przewodnim „Wyśpiewać Miłosierdzie Boże”, który odbędzie się dnia 9 lipca 2017 roku. Koncert zorganizowany będzie w Parfii p.w. Chrystusa Króla na Balhan o godzinie19:00. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na wsparcie najbardziej potrzebującym. Informacje dotyczące koncertu znajdują się w załączonym pliku z plakatem. Zapraszamy również do zakupu CD z nagranymi ówcześnie utworami, które zostaną zagrane na w/w koncercie . Cena detaliczna płyty to 10 GBP, a cały dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie zakupu sprzętu dla obłożnie chorych. Płyty można nabywać bezpośrednio w biurze MAPF w POSK – u, przy 238 – 246 King Street, London, W6 0RF, na 3 piętrze lub zamówić drogą telefoniczną poprzez podanie danych kontaktowych tj. imienia i nazwiska oraz adresu zamieszkania, a następnie prześlemy do Państwa CD drogą pocztową.

Czeki prosimy wywystawiać na Medical Aid for Poland Fund albo wpłacać na nasze konto bankowe w HSBC BANK PLC. Dane do dokonania przelewu bankowego to: Account number: 322-79-630, Sort Code 40-02-26, z dopiskiem „Apel”.

Prosimy również wykorzystać na wpłaty nasza stronę w Just Giving-mamy tam link.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.

Dr Bożena Laskiewicz

Przewodniczaca MAPF

Lidia Jazgar w Londynie zagra koncert

Już wkrótce w KRL

Serwis Radia KRL zaprojektowany i wspierany przez Opitek Design