Zaznacz stronę

Zapraszamy do lektury drugiego numeru magazynu Misja 52 – Inspiracje dla małżonków i rodziców. Bezpłatny egzemplarz można przeczytać online lub pobrać w wersji mobilnej klikając tutaj: Magazyn Misja 52 

 

Ponad 4 lata temu nakręciliśmy w Londynie krótki wywiad z ks. Mirosławem Malińskim „Maliną”. Film, bez specjalnej promocji, doczekał się ponad 10 000 wyświetleń na YouTube. Postanowiliśmy przypomnieć tamtą rozmowę. Miło nam także poinformować, że ks. „Malina” dołączył do grona naszych autorów w magazynie.

Witamy także na naszych łamach Volhę Kuśmierską, autorkę bloga Otulić Mamę. Volha jest położną i doulą, wspiera kobiety na wszystkich etapach macierzyństwa.

 

A co więcej?

 

Rafał Kupis w felietonie „Jak wyznaczać cele w małżeństwie” dzieli się praktycznymi wskazówkami, od czego powinniśmy zacząć.

Ks. Michał Łatuszyński przypomni nam właściwe priorytety, abyśmy nie zgubili Boga w ustanawianiu celów Noworocznych.

Leszek Kulaszewicz przekonuje, że kłótnie przy dzieciach nie są katastrofą i jednocześnie podaje wartościowe wskazówki, jak powinny wyglądać.

Piotr Zagórowski w tekście „Jak radzić sobie ze zmęczeniem na poziomie rodzic” przytacza kilka praktycznych sposobów, co robić w momencie, gdy braknie nam „pary”.

Małgorzata Bindek przedstawia „Dobre Treści w Sieci”, czyli filmiki, które będą dla Was dobrą inspiracją.

Aleksandra Grzybek zadba o naszą figurę i pomoże zrzucić poświąteczne kilogramy.

Pojawił się też dwuczęściowy tekst dedykowany ojcom, którzy pracują za granicą. Pierwszą część, o tym jak dziecko reaguje i tęskni, możecie przeczytać już dziś. Druga część pt. „Jak dobrze zaplanować powrót” ukaże się już za miesiąc.

I na koniec, również nowy cykl: „Przedsiębiorczy mąż, zaradny tata”. Jest to kontynuacja cotygodniowych zadań, które publikowaliśmy w każdy poniedziałek na naszym facebooku. Tym razem zadania wzbogacone zostały krótkim tekstem. Zapraszamy serdecznie do lektury.

Bożego Błogosławieństwa i Szczęśliwego Nowego Roku 2019 życzą wydawcy magazynu

Paweł Konopski i Tomasz Kania.