Zaznacz stronę

Przejdź do miesięcznika klikając TUTAJ.

 

Słowo od wydawców

Dziś ukazał się trzeci numer miesięcznika dla małżonków i rodziców Misja 52. Oto streszczenie tekstów, które znajdują się w środku.

Leszek Kulaszewicz w Temacie Miesiąca przekonuje, że gdybyśmy usunęli z domu wszystkie konsole i telewizory, zauważylibyśmy ciekawe zmiany.  Przeczytacie także ciekawy fragment wywiadu, jaki przeprowadził Tato na Wyspach, czyli Piotr Zagórowski z twórcą aplikacji Nozbe, Michałem Śliwińskim. Volha Kuśmierska z bloga Otulić Mamę, podaje ciekawe propozycje, które mogą zastąpić oglądanie bajek w TV, a Małgorzata Bindek przedstawia Dobre Treści w Sieci, czyli filmiki, które z pewnością warto obejrzeć.

Być może widzieliście już wiele artykułów o przepisie na dobre małżeństwo. Ksiądz Michał Łatuszyński z Londynu w żartobliwy, ale prawdziwy sposób przedstawia swoje spojrzenie na ten temat. Ciekawą propozycją jest wprowadzenie tzw. Kodeksu Małżeńskiego, o czym pisze Active Happy Mama, czyli Aleksandra Grzybek. Swoje „Trzy Grosze” dorzuca także ksiądz Mirosław Maliński „Malina” w artykule „Małżeństwo od Kuchni”.

Michał Kania, w swoim pierwszym artykule opisuje święta polskich żołnierzy w Afganistanie, które miał możliwość nakręcić podczas wizyty z ówczesnym Ministrem Obrony Narodowej. Michał to dziennikarz TV Trwam i autor kilkudziesięciu reportaży. Dociera z kamerą w miejsca zapomniane, a kulisami swojej pracy dzieli się na profilu FB „Z drugiej strony kamery”. Stałą rubryką jest też cykl„Przedsiębiorczy mąż, zaradny tata”. Tym razem o pewnym pięknym dialogu z Władcy Pierścieni, który można równie pięknie przenieść na nasze małżeństwa.

„Czas z dzieckiem” to również nowy cykl, do którego tworzenia chcielibyśmy Was zachęcić. Przesyłajcie nam propozycje, jak ciekawie spędzacie czas z dziećmi, a my chętnie takie propozycje opublikujemy. Artykuły (max. 600 słów) można wysyłać na tomek@krlradio.com.

I ostatni z tekstów, druga część artykułu skierowanego do ojców pracujących z dala na emigracji, z prostym przesłaniem: Tato, wracaj do domu.

Na koniec NOWOŚĆ! Małżeńska Gra Planszowa, którą właśnie wypuściliśmy na rynek. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, po prostu kliknijcie na plakat, który zamieszczony jest w środku magazynu.

Dziękujemy i zapraszamy do lektury.

Wydawcy Miesięcznika Misja 52

Tomasz Kania
Paweł Konopski.

 

Przejdź do miesięcznika klikając TUTAJ.