Zaznacz stronę

Dobra wiadomość dla miłośników piosenki poetyckiej. „Piwnica pod Aniołami’ ponownie zagra w Londynie. Jedyny koncert odbędzie się 21 października, w klubie ‚Balabam’, naprzeciwko  St. Ignatius Church (High Road N15 6JU)

Koncert rozpocznie się o  18:30 a zakończy o 22:30. Cena biletu £ 6.50 na pokrycie kosztȯw organizacji. Dzieci –wstęp za darmo.

Idea stworzenia takiego cyklu spotkań powstała w 2012 roku – mówi Marysia Szleszyńska, organizatorka i autorka projektu ‘Piwnicy pod Aniołami’. – Pierwsze koncerty odbywały się na Devonii, na zaproszenie ȯwczesnego proboszcza, księdza Krzysztofa Ciebienia. W tamtym roku rozpoczęłam także studia i brak czasu spowodował zawieszenie projektu. Ciągle jednak było mi tęskno do tworzenia i koncertowania. Pewnego dnia odwiedził mnie Michał Cieślak, mój przyjaciel z Devonii i zaczęliśmy rozmawiać o reaktywacji ‚Piwnicy’. Oddaliśmy też sprawę Panu Bogu na modlitwie. Bardzo szybko zapłonęła iskra w naszych sercach. Michał przedstawił mnie nowym muzykom i w taki oto sposȯb, na nowo, zaistaniała ‘Piwnica pod Aniołami’. Mam nadzieję, że ten nowy początek będzie obfitował w wiele koncertów. Liczymy, że więcej młodych artystȯw będzie mogło zaprezentować swoje ‘polskie serca bicie’ na deskach londyńskich scen.

Szczegóły koncertu i aktualności dostępne są w wydarzeniu na facebooku: Koncert „Piwnica pod Aniołami”.