Zaznacz stronę

Pakiet Zwycięzcy to doceniana już przez czytelników w Polsce i na świecie seria książek motywacyjnych, w której Gigant – młody piłkarz trenujący w sławnej Stali Mielec – poszukuje z wielką determinacją wskazówek, zachowań i działań jakie podejmują zwycięzcy.

 

Opis

 

Gigat spotyka na Polanie Chochołowskiej tajemniczego Górala. W wyjaśnieniach i radach mądrego Bacy młodzieniec odnajduje wzór, cechy liderów, ludzi sukcesu, a także rodziców. Napisana prostym i przystępnym językiem. To fenomenalna i jedna z najlepszych książek z dziedziny motywacji, sukcesu, wiary, psychologii, wychowania i sportu.

Krok po kroku młody piłkarz idzie za swoim Zwycięzcą i poznaje plan, który czeka każdego, kto chce odnieść prawdziwe zwycięstwo w swoim życiu, a przepiękna sceneria Tatr dodaje sił i wiary młodemu turyście w tej najważniejszej wędrówce naszego życia. Odkrywa też miejsca w których przebywał święty Jan Paweł II i rozmawia ze świadkami tych zdarzeń.

 

Grzegorz Rusin – Autor

 

Trener motywacji i rozwoju osobistego, prowadził I drużynę dwukrotnego mistrza Polski Stal Mielec pod kątem cech zwycięzców oraz juniorów piłkarskich. Autor serii książek – Pakiet Zwycięzcy – z dziedziny psychologii, sportu, motywacji rozwoju osobistego Specjalizacja – analizowanie cech zwycięzców, przywódców, świętych, psychologia ludzi sukcesu, trener osobisty sportowców, fizjoterapeuta, masażysta. Doświadczenie gromadzone od 31 lat. Pomaga osobom w depresji, trudnych sytuacjach życiowych, zajmuje się mediacją w rodzinie, ukazuje kierunek rozwoju wewnętrznego, motywuje sportowców ludzi sukcesu, biznesu,osoby publiczne. Katolik, organizuje spotkania „Szukaj, a zwyciężysz”, prezentacje dla młodzieży, rodziców, nauczycieli, kadry kierowniczej, piłkarzy w parafiach, salach, szkołach, klubach piłkarskich

Prywatnie mąż, tata trójki dzieci, lubi wędrówki po Tatrach.

 

Gdzie zamawiać książki?

Książki dostępne są w sklepiku w Parafii na Devonii

Książki można także zamawiać pisząc na e-mail: zamowienie.pakietzwyciezcy@gmail.com

Więcej informacji: Pakiet Zwycięzcy