Zaznacz stronę

Ponad 450 książeczek rozdysponowanych. Zostało 230 par. Książeczki Misja 52 dla małżonków są ponownie dostępne w naszym sklepie.

Przejdź do SKLEPU ⇒

Twórcy projektu Misja52

Żona dla męża

Żona dla męża

Mąż dla żony

Mąż dla żony

Okładka książeczki

OPIS PRODUKTU

Zadania dla żony:

Książka skierowana tylko do kobiet. Znajdziesz w niej propozycje, których realizacja pomoże Ci ulepszyć Twoje małżeństwo i uczynić je bardziej twórczym. Są to inspirujące zadania na każdy tydzień w roku, które możesz wykonać dla swojego męża. Nie musisz kurczowo trzymać się zawartych tu propozycji – jeśli wymyślisz coś lepszego, realizuj swoją wersję. Chcemy Cię jedynie zainspirować i przekonać do tego, że warto inwestować w swoje małżeństwo. Niektóre z zadań przeznaczone są tylko dla Ciebie – jeżeli sama będziesz zmieniać się na lepsze, skorzysta na tym także Twój mąż. Możesz zacząć
w dowolnym momencie – ważne, że podejmiesz wyzwanie. Gotowa na misję? Zaczynamy!

Pobierz przykładową wersję klikając TUTAJ ⇓

Zadania dla męża:

Każdy mężczyzna lubi wyzwania. Książkę kierujemy do Was Panowie. Znajdziecie w niej pięćdziesiąt dwa zadania na każdy tydzień w roku, które pomogą zadbać o jakość Waszych małżeństw. Zawarte ropozycje umocnią w Was zaradność, pomysłowość i odpowiedzialność. Można rozpocząć w dowolnym momencie. Ważne, aby podjąć wyzwanie.

Pobierz przykładową wersję klikając TUTAJ ⇓