Zaznacz stronę

Wiadomości

Katolickie wiadomości z UK

Wystartowała! Nowa strona i sklep to tylko niektóre z nowości.

Wystartowała! Nowa strona i sklep to tylko niektóre z nowości.

Po niedawnych atakach hakerskich, które całkowicie zniszczyły poprzednią stronę Katolickiego Radia Londyn, wracamy do życia. Nowa strona, to również nowe pomysły.   MISJA I SKLEP KRL Radio zostało mocniej połączone z projektem dla małżonków Misja 52. Efektem tego...

Wystartowała! Nowa strona i sklep to tylko niektóre z nowości.

Po niedawnych atakach hakerskich, które całkowicie zniszczyły poprzednią stronę Katolickiego Radia Londyn, wracamy do życia. Nowa strona, to również nowe pomysły.  

MISJA I SKLEP

KRL Radio zostało mocniej połączone z projektem dla małżonków Misja 52. Efektem tego połączenia jest pierwsze w historii radia wydawnictwo: książeczki z inspirującymi zadaniami dla małżonków na każdy tydzień. Pierwsze 300 egzemplarzy, które ukazały się w zeszłym tygodniu, zostały już rozdysponowane i wkrótce planujemy dodruk. Zamówienia można składać w sklepie KRL.

WYDARZENIA

Nieodłączną częścią działalności KRL są wydarzenia. Do tej pory udało się zorganizować cztery edycje Męskiej Drogi Krzyżowej nocą po klifach oraz dwukrotne Warsztaty Dziennikarskie. W zeszłym tygodniu, po raz pierwszy podjęliśmy się tematyki finansowej: Biblijne wskazówki zarządzania majątkiem, czyli gdzie szukać mądrej rady i jak zapanować nad finansami. Duże zainteresowanie oraz świetne prowadzenie prelegenta, Rafała Kupisa sprawiły, że ten temat na stałe zagości w wydarzeniach organizowanych pod patronatem KRL.

PODCAST

To nowa forma słuchania audycji. Ze względów organizacyjnych musieliśmy zrezygnować z nadawania na żywo, a zaoszczędzony czas przeznaczyliśmy na realizację audycji, które każdy może odsłuchać w dowolnym dla siebie czasie. Aktualnie dostępne są nowe podcasty z cyklu „Przedsiębiorczy mąż, zaradny tata”.

NA KONIEC

Jak zapewne większość z Was już wie, Katolickie Radio Londyn jest prowadzone w wolnych chwilach, po godzinach pracy. Chętne osoby zapraszamy do współpracy. Kupując produkty w sklepie KRL, wspierasz dalszy rozwój, za co bardzo gorąco dziękujemy!

Redakcja

Przejdź do STRONY GŁÓWNEJ 

“Przedsiębiorczy mąż, zaradny tata” to nowy projekt Misji 52. Inspirujące zadania na każdy tydzień

Przedsiębiorczy mąż, zaradny tata” to nowy projekt Tomasza Kani i Pawła Konopskiego z Londynu, twórców Misji 52, a zarazem osób współtworzących Katolickie Radio Londyn.

52 zadania na każdy tydzień w roku, inspirowane głównie Księgą Przysłów i Mądrością Syracha, mają na celu kształtować cechy pomocne przy podejmowaniu codziennych decyzji.

czytaj dalej…