Zaznacz stronę

Po niedawnych atakach hakerskich, które całkowicie zniszczyły poprzednią stronę Katolickiego Radia Londyn, wracamy do życia. Nowa strona, to również nowe pomysły.  

MISJA I SKLEP

KRL Radio zostało mocniej połączone z projektem dla małżonków Misja 52. Efektem tego połączenia jest pierwsze w historii radia wydawnictwo: książeczki z inspirującymi zadaniami dla małżonków na każdy tydzień. Pierwsze 300 egzemplarzy, które ukazały się w zeszłym tygodniu, zostały już rozdysponowane i wkrótce planujemy dodruk. Zamówienia można składać w sklepie KRL.

WYDARZENIA

Nieodłączną częścią działalności KRL są wydarzenia. Do tej pory udało się zorganizować cztery edycje Męskiej Drogi Krzyżowej nocą po klifach oraz dwukrotne Warsztaty Dziennikarskie. W zeszłym tygodniu, po raz pierwszy podjęliśmy się tematyki finansowej: Biblijne wskazówki zarządzania majątkiem, czyli gdzie szukać mądrej rady i jak zapanować nad finansami. Duże zainteresowanie oraz świetne prowadzenie prelegenta, Rafała Kupisa sprawiły, że ten temat na stałe zagości w wydarzeniach organizowanych pod patronatem KRL.

PODCAST

To nowa forma słuchania audycji. Ze względów organizacyjnych musieliśmy zrezygnować z nadawania na żywo, a zaoszczędzony czas przeznaczyliśmy na realizację audycji, które każdy może odsłuchać w dowolnym dla siebie czasie. Aktualnie dostępne są nowe podcasty z cyklu „Przedsiębiorczy mąż, zaradny tata”.

NA KONIEC

Jak zapewne większość z Was już wie, Katolickie Radio Londyn jest prowadzone w wolnych chwilach, po godzinach pracy. Chętne osoby zapraszamy do współpracy. Kupując produkty w sklepie KRL, wspierasz dalszy rozwój, za co bardzo gorąco dziękujemy!

Redakcja

Przejdź do STRONY GŁÓWNEJ