Zaznacz stronę

Audio

Słuchaj KRL podcast!

Jak spełnić pragnienia żony? [Podcast 4]

Jak spełnić pragnienia żony? [Podcast 4]

W dzisiejszym odcinku usłyszysz kilka wskazówek, które pomogą Ci realizować pragnienia żony, oraz swoje własne cele. Wielkie DZIĘKI dla Leszka Kulaszewicza za inspirację do nagrania tego odcinka. Audycja z cyklu "Przedsiębiorczy mąż, zaradny tata" jest kontynuacją...

Jak spełnić pragnienia żony? [Podcast 4]

W dzisiejszym odcinku usłyszysz kilka wskazówek, które pomogą Ci realizować pragnienia żony, oraz swoje własne cele. Wielkie DZIĘKI dla Leszka Kulaszewicza za inspirację do nagrania tego odcinka.

Audycja z cyklu „Przedsiębiorczy mąż, zaradny tata” jest kontynuacją zadania, które ukazuje się w każdy poniedziałek na stronie Misja 52 Inspirujące zadania na każdy tydzień.

Posłuchaj poprzedniej audycji: Człowiek, z którego warto brać przykład

Po czym poznać wartościowego doradcę? ‚Przedsiębiorczy mąż, zaradny tata’ [Podcast 2]

“Przedsiębiorczy mąż, zaradny tata” to nowy projekt Tomasza Kani i Pawła Konopskiego z Londynu, twórców Misji 52, a zarazem osób współtworzących Katolickie Radio Londyn. 52 zadania na każdy tydzień w roku, inspirowane głównie Księgą Przysłów i Mądrością Syracha, mają na celu kształtować cechy pomocne przy podejmowaniu codziennych decyzji.

W każdy poniedziałek, na profilu www.facebook.com/misja52dlamalzonkow  ukazywać się będzie grafika z cytatem oraz zadaniem na tydzień. Z kolei w środę rano audycja/podcast jako szersze rozwinięcie tematu na konkretnych przykładach.

Posłuchaj poprzedniej audycji: Jak działa błogosławieństwo w biznesie?

Jak działa błogosławieństwo w biznesie? [Podcast 1]

„Przedsiębiorczy mąż, zaradny tata” to kontynuacja projektu ‚Misja 52 – inspirujące zadania dla małżonków’, który powstał w 2015 roku z inicjatywy Pawła Konopskiego i Tomka Kani, współtwórców Katolickiego Radia Londyn. 

W każdy poniedziałek, z samego rana ukazywać się będzie grafika z cytatem z Pisma Świętego oraz zadaniem, które ma na celu kształtować w nas przedsiębiorczość oraz zaradność. Z kolei w środę ukazywać się będzie suplement misji, czyli krótka audycja związana z zadaniem, szersze rozwinięcie tematu.

Gotowi na misję?

Odcinek 1 pt. Jak działa błogosławieństwo w biznesie.

Roman Licznerski: Ktoś tam u góry pomyślał, abyśmy się wszyscy spotkali

Zapraszam na rozmowę z Romanem Licznerskim, dyrygentem zespołu Amen AdoraMus Emigranci Najwyższemu.
 
Bardzo wcześnie rano spotkaliśmy się w kawiarni we wschodnim Londynie, zamówiliśmy kawę, którą na wstępie zdążyłem się oblać i taki to był miły początek naszej rozmowy.
 
Płyta, którą niedawno zespół wydał była tylko pretekstem do spotkania. Najbardziej ciekawy byłem jak udało się zorganizować do tego projektu 50 osób, czy z muzyki można się utrzymać oraz jak pogodzić zaangażowanie w zespół z życiem prywatnym i zawodowym? 
 
To oczywiście tylko niektóre z tematów. Mam nadzieję, że Was zainteresują a być może i zainspirują, bo wiele wartościowych treści podczas tej rozmowy udało się poruszyć. Miłego słuchania!

Jak wychować do odpowiedzialności? Wywiad z Janem Dudą, tatą Prezydenta RP.

Piotr Zagórowski, autor bloga „Tato na wyspach” przeprowadził rozmowę z tatą prezydenta RP, profesorem Janem Dudą.

Na swoim blogu Piotr napisał:

„W 2015 roku wydana została książka “Rodzice prezydenta”, która jest zapisem wywiadu rzeki jaki z Janem Dudą i Janiną Milewską-Dudą przeprowadziła Milena Kindziuk. Własnie ta książka zainspirowała mnie do tego żeby porozmawiać z panem profesorem. Rozmawiamy o technice, wartościach, poglądach oraz o tym jak wychować do domyślego brania odpowiedzialności. Nasza rozmowa była dla mnie inspirująca na wielu płaszczyznach, ale szczególnie w aspekcie odpowiedzalnego rodzicielstwa.”

czytaj dalej…

Jak być twórczym tatą? Rozmowa z Robertem Kościuszko.

Robert Kościuszko: autor bestselerowych powieści dla młodzieży m.in. Wojownik Trzech Światów, Niewidzialna Gra, Klejnot Aswerusa Wraz z żoną Joanną przewodzi Wydawnictwu Kościuszko. Są małżeństwem od 21 lat, mają czwórkę dzieci. Jest animatorem i wiceprzewodniczącym Wspólnoty Św. Tymoteusza oraz rzecznikiem prasowym Przystanku Jezus – Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej. Razem z żona należą do Domowego Kościoła.

Pin It on Pinterest