Zaznacz stronę

Czy można nauczyć się sztuki pięknego wysławiania i dobrej prezentacji?

Skutecznie przekonują o tym Agnieszka Sielaff i Adam Flisiak, prezydenci Klubu Polish Your Polish – jedynego w Wielkiej Brytanii polskojęzycznego Klubu organizacji Toastmasters International.

Wystąpienie publiczne – czy to przed kamerami telewizyjnymi, w radio, w mediach społecznościowych, na konferencji, spotkaniu biznesowym oraz podczas rozmowy kwalifikacyjnej, prezentacja projektu w pracy lub na uczelni, a także przemawianie na własnym weselu – chociaż niejednego z nas przeraża lub przyprawia o ból głowy, wcale nie musi być przeżyciem ekstremalnym. Tak jak innych umiejętności, również umiejętności odpowiedniej prezentacji, sztuki pięknego wysławiania się, czy pewności siebie można się nauczyć. – przekonuje Agnieszka Sielaff

Oprócz umiejętności publicznego przemawiania w Klubie Polish Your Polish można nauczyć się sztuki przewodzenia, motywowania oraz inspirowania innych, organizowania spotkań i wydarzeń kulturalnych, a także spędzić czas w doborowym towarzystwie. Spotkania Klubu odbywają się w każdy drugi i czwarty wtorek miesiąca o 19:30 w Londynie.

Najbliższe spotkanie:

26 czerwca, wtorek, 19:30 Klub Polish Your Polish

Ognisko Polskie
55 Princes Gate South Kensington