Zaznacz stronę
Jak spełnić pragnienia żony? [Podcast 4]

Jak spełnić pragnienia żony? [Podcast 4]

W dzisiejszym odcinku usłyszysz kilka wskazówek, które pomogą Ci realizować pragnienia żony, oraz swoje własne cele. Wielkie DZIĘKI dla Leszka Kulaszewicza za inspirację do nagrania tego odcinka.

Audycja z cyklu „Przedsiębiorczy mąż, zaradny tata” jest kontynuacją zadania, które ukazuje się w każdy poniedziałek na stronie Misja 52 Inspirujące zadania na każdy tydzień.

Posłuchaj poprzedniej audycji: Człowiek, z którego warto brać przykład

Po czym poznać wartościowego doradcę? ‚Przedsiębiorczy mąż, zaradny tata’ [Podcast 2]

Po czym poznać wartościowego doradcę? ‚Przedsiębiorczy mąż, zaradny tata’ [Podcast 2]

“Przedsiębiorczy mąż, zaradny tata” to nowy projekt Tomasza Kani i Pawła Konopskiego z Londynu, twórców Misji 52, a zarazem osób współtworzących Katolickie Radio Londyn. 52 zadania na każdy tydzień w roku, inspirowane głównie Księgą Przysłów i Mądrością Syracha, mają na celu kształtować cechy pomocne przy podejmowaniu codziennych decyzji.

W każdy poniedziałek, na profilu www.facebook.com/misja52dlamalzonkow  ukazywać się będzie grafika z cytatem oraz zadaniem na tydzień. Z kolei w środę rano audycja/podcast jako szersze rozwinięcie tematu na konkretnych przykładach.

Posłuchaj poprzedniej audycji: Jak działa błogosławieństwo w biznesie?

Jak działa błogosławieństwo w biznesie? [Podcast 1]

Jak działa błogosławieństwo w biznesie? [Podcast 1]

„Przedsiębiorczy mąż, zaradny tata” to kontynuacja projektu ‚Misja 52 – inspirujące zadania dla małżonków’, który powstał w 2015 roku z inicjatywy Pawła Konopskiego i Tomka Kani, współtwórców Katolickiego Radia Londyn. 

W każdy poniedziałek, z samego rana ukazywać się będzie grafika z cytatem z Pisma Świętego oraz zadaniem, które ma na celu kształtować w nas przedsiębiorczość oraz zaradność. Z kolei w środę ukazywać się będzie suplement misji, czyli krótka audycja związana z zadaniem, szersze rozwinięcie tematu.

Gotowi na misję?

Odcinek 1 pt. Jak działa błogosławieństwo w biznesie.